Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

chovatelská stanice německých ovčáků

historie
 
  HISTORIE  
 
 
 
 
 
                                               
                            Bady  bez P.P.   (Grim z PS x Darka z Ax-Daru)
 

  Jmenujeme se Eliška a Pavel Fulínovi, máme dvě děti, Kristýnku a Kubíka. Náš první společný německý ovčák byl právě Badík. Narodil se 2.srpna 1998 a bohužel, nás opustil celkem brzo, už v 8 letech. Bady byl ostřejší pes, ale měl úžasnou povahu, do cvičení se vždy vrhal s nadšením a radostí, byl výborný hlídač a aportér, na obranách neměl lovecký pud, ale obranářský. Naše děti miloval a chránil, byl milý společník. 

    Po Badíkovi nám zůstal jeho syn Dasty, nikdy bez táty nezůstal sám a jeho odchod nesl velice špatně, uzavřel se a nechtělo se mu žít, tak jsme mu po měsíci zvažování pořídili kamarádku Corsy z Kraje Karla IV. Zase dostal jeho život smysl a jsou nerozluční kamarádi. Aby našim psím kamarádům nebylo smutno, tak do naší smečky přišla rošťanda Queen Majorův háj, ta je vždy rozveselí a rozdovádí.

                     

                                   Dasty a Corsy                                                       Corsy                                                Queen                           Dasty

    K německým ovčákům jsem měla už od dětství veliký vztah a proto jsem už na střední škole cvičila pejsky, německý ovčák byl můj sen a proto jsem se rozhodla založit chovatelskou stanici a pokračovat s výcvikem a začít s chovem.

  Do budoucna by jsme si přáli, aby z naší chovatelské stanice odcházela štěňátka dobrých pracovních psů, kteří budou úspěšní, ale hlavně zdraví a dobří společníci pro život.

 

 4.4.2013
 Po delší době jsem se rozhodla napsat něco do historie naší chovné stanice. Jak je víše psané, první náš pesan byl Bady, od něj jsme si nechali jeho syna Dastyho, žili spolu v úžasném soužití, když Bady umřel, pořídili jsme k Dastíkovi Corsy (Besinku). Když bylo Dastymu 10 let, tak nás opustil. Ještě když byl mezi námi a dělal nám radost, tak jsme si nechali následnici chovu Andy z Podbrdského kraje, je to dcera Corsy. A aby holkám po smrti Dastíka nebylo smutno (a taky nám určuje, kdy na krytí), pořídili jsme Arga, je to černý ďábel s neskrotnou energií a chutí do života. Je sice bez PP, ale nám to nevadí, Argo je super společník jak psím holkám, tak i nám a dětem.
 
                              
 Andy z Podbrdského kraje                                                                                      Argo bez PP
TOPlist